Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії

Гру 21
17

На виконання наказу управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації від 22 жовтня 2021 року № 421 «Про проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії у 2021/2022 навчальному році» Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти інформує, що ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії відбудеться з використанням дистанційних технологій із дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Детальнішу інформацію щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії у 2021-2022 н. р., завдання олімпіад минулих років та інший корисний контент розміщено на сайті Учнівські олімпіади з фізики та астрономії у Волинській області за посиланням: https://sites.google.com/vippo.org.ua/physics/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0

 

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії у 2021/2022 н. р. будуть оприлюднені на сайті після закінчення перевірки робіт.


Просимо сприяти поширенню цієї інформації серед керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів фізики, учнів, батьків.

 

Директор                    Петро Олешко

 

Валентин Савош 246 107

 

Нагору