Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Підготовка другої когорти вчителів англійської мови

Бер 22
25

З 14 лютого по 25 березня 2022 року на платформі Британської Ради Online Teacher Community (OTC) буде проходити підготовка другої когорти вчителів англійської мови відповідно до Концепції «Нова українська школа» за програмою «Навчання англійської мови у новому контексті: 5-6 класи».

 

Змішане навчання на платформі складається з асинхронного обов’язкового компонента - самодоступного онлайн-курсу (5 модулів), участі у форумах за тематикою кожного модуля, ознайомлення з додатковими матеріалами платформи та синхронного обов’язкового компонента - участі у Zoom-сесіях. Фасилітатори підтримуватимуть вчителів на платформі та проводитимуть Zoom-сесії. Змішане навчання відбуватиметься протягом 6 тижнів. Загальна кількість годин навчання - 60. Самостійна робота на платформі - 20 годин, віддалене навчання (Zoom-сесії) - 40 годин. Після закінчення навчання усі учасники отримають сертифікати із зазначенням  60 годин підвищення кваліфікації.

 

Для участі у вказаній програмі учителям англійської мови треба до 15 грудня 2021 року зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSICMZKM_C0chkH26QKNLmMWdtxLxJ0B2KLW-GNVInO2J12w/viewform .

 

Розклад та програма навчання будуть відправлені зареєстрованим учасникам.

 

Учителям англійської мови, які брали участь у пілотному проєкті та навчалися на платформі Online Teacher Community (OTC) впродовж листопада 2020 року - березня 2021 року, а також у нульовій когорті (вересень-жовтень 2021 року) та першій когорті (листопад-грудень 2021 року) вказане навчання більше проходити не потрібно. Сертифікати, отримані ними після проходження курсу, зараховуються як підвищення кваліфікації для навчання учнів 5-6 класів.

Просимо донести вказану інформацію до вчителів англійської мови району/міста/територіальної громади.

 

Директор              Петро Олешко

 

Світлана Бацмай 244 294

 

Нагору