Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Про проведення відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022» в номінації «Інформатика»

Січ 22
21

Відповідно до наказу управління освіти і науки Волинської ОДА від 05.10.2021 р. № 375 «Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» з 17 до 21 січня 2022 року в області проходитиме відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» в номінації «Інформатика».

 

Просимо відрядити членів фахового журі (додаток 1) та учасників (додаток 2) відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» у номінації «Інформатика» до Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти з 17 до 21 січня 2022 року.

 

Графік проведення відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» у номінації «Інформатика» (додаток 3).

Витрати на проїзд, харчування та проживання — за рахунок сторони, що відряджає. Про потребу в забезпеченні гуртожитком просимо повідомити за адресою ppt@vippo.org.ua до 14.01.2022 року.

Учасникам конкурсу для участі в випробуваннях необхідно мати з собою персональний комп’ютер з встановленою програмою OBS Studio (https://obsproject.com/uk/download).

 

Директор Петро ОЛЕШКО

Шинкарук 050 715 6879

Додаток 1

 

Склад фахового журі

першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022»

Номінація «Інформатика»

Степанюк

Юлія Юріївна

директор школи, вчитель освітнього опорного закладу навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей» с. Зимне, голова журі

Гісь

Ігор Володимирович

вчитель комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського“ Луцької міської ради», член журі

Друкачук

Юрій Олексійович

учитель комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради», член журі

 

Додаток 2

 

Список учасників

відбіркового етапу першого туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022»

Номінація «Інформатика»

Прізвище, ім’я, по батькові

Найменування закладу освіти

Бондарчук

Жанна Ананіївна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області»

Бутеєць

Ніна Миколаївна

Чорнизький ліцей імені Володимира Мельника Колківської селищної ради Волинської області

Ващук

Аліна Миколаївна

Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей» Шацької селищної ради Волинської області

Відринський

Богдан Володимирович

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області

Віжевський

Тарас Вікторович

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей № 4» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області

Волох

Олег Русланович

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області»

Герасимчук

Олександр Сергійович

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради»

Гесь

Олена Володимирівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради»

Глушко

Олена Петрівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне імені Миколи Заліпи

Джура

Олена Олегівна

Морозовичівська гімназія Поромівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області

Дмитрук

Валерій Володимирович

Гімназія села Якушів — філія Забродівського ліцею, Забродівської сільської ради

Довган

Юрій Миколайович

Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського Володимир-Волинської міської ради Волинської області

Какалюк

Володимир Миколайович

Опорний заклад загальної середньої освіти «Раково-Ліський ліцей» Камінь-Каширської міської ради Волинської області

Калинюшко

Вадим Вікторович

Озерцівський ліцей Горохівської міської ради Луцького району Волинської області

Кирієнко

Інна Василівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області»

Ковч

Ольга Василівна

Ліцей № 1 смт Ратне ім. В. Газіна Ратнівської селищної ради

Колос

Олег Олегович

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради Волинської області»

Корецький

Олександр Федорович

Датинський ліцей Велимченської сільської ради Ковельського району Волинської області

Корнійчук

Наталія Анатоліївна

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області

Корнійчук

Світлана Вікторівна

Нововолинський ліцей № 3 Нововолинської міської ради Волинської області

Кресак

Світлана Вікторівна

Привітненський ліцей Локачинської селищної ради Володимир-Волинського району Волинської області

Круль

Павло Олександрович

Борочичевський ліцей Мар’янівської селищної ради Луцького району Волинської області

Ліщинська

Вікторія Миколаївна

Підгайцівський ліцей Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області

Луцюк

Іван Сергійович

Володимир-Волинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 — ліцей» Володимир-Волинської міської ради Волинської області

Макарова

Світлана Миколаївна

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Березолуки» Копачівської сільської ради Луцького району Волинської області

Олексюк

Мирослава Михайлівна

Володимир-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Володимир-Волинської міської ради Волинської області

Падалюк

Наталія Федорівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області»

Петрук

Віталій Євгенович

Великоосницький ліцей Колківської селищної ради Волинської області

Приходько

Руслан Володимирович

Опорний заклад загальної середньої освіти «Пнівненський ліцей» Камінь-Каширської міської ради Волинської області

Римчук

Марія Василівна

Опорний заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Копачівка» Копачівської сільської ради Луцького району Волинської області

Сарапіна

Марина Олександрівна

Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 — технологічний ліцей»

Стрилюк

Ірина Іванівна

Штунський ліцей Вишнівської сільської ради

Тимофеєва

Оксана Василівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради»

Тищук

Михайло Іванович

Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня — дитячий садок» с. Броди

Топольський

Дмитро Степанович

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів «Рокитницька гімназія» Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області

Фіголь

Тетяна Михайлівна

Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Хмільовська

Дарина Ігорівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 — професійний ліцей Луцької міської ради»

Чипинюк

Роман Вікторович

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей № 2 імені Юрія Лелюкова Іваничівської селищної ради Волинської області»

Шаповал

Юрій Вячеславович

Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради

Шинкарук

Мар’яна Миколаївна

Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня — дитячий садок» села Самари-Оріхові

Щур

Алла Панасівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей Луцької міської ради Волинської області»

Яворська

Наталія Василівна

Нововолинський ліцей № 6 Нововолинської міської ради Волинської області

Янчишин

Віталій Валерійович

Хорохоринський ліцей Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області

 

 

 

Додаток 3

Графік проведення

відбіркового етапу першого туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022»

Номінація «Інформатика»

 

Місце проведення:

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

 

Понеділок 17 січня 2022 р.

До 9.30

Поселення учасників (гуртожиток ВІППО)

9.30

Відкриття конкурсу

10.00

Тестування

12.00

Жеребкування

12.30

Майстер-клас 1 група (10 осіб)

Вівторок 18 січня 2022 р.

8.30

Фрагмент дистанційного уроку 4 група

12.00

Майстер-клас 2 група (11 осіб)

Середа 19 січня 2022 р.

8.30

Фрагмент дистанційного уроку 1 група

12.00

Майстер-клас 3 група (11 осіб)

Четвер 20 січня 2022 р.

8.30

Фрагмент дистанційного уроку 2 група

12.00

Майстер-клас 4 група (11 осіб)

П’ятниця 21 січня 2022 р.

8.30

Фрагмент дистанційного уроку 3 група

14.00

Підбиття підсумків відбіркового етапу

 

 

 

Нагору