Відповідно до наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації від 05.10.2021 р. № 375 «Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» з 24 до 28 січня 2022 року в області проходитиме перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» в номінації «Основи правознавства».
Просимо відрядити членів фахового журі (додаток 1) та учасників (додаток 2) першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» у номінації «Основи правознавства» до Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти з 24 до 28 січня 2022 року.
Графік проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» у номінації «Основи правознавства» (додаток 3).
Витрати на проїзд, харчування та проживання — за рахунок сторони, що відряджає. Про потребу в забезпеченні гуртожитком просимо повідомити за адресою ppt@vippo.org.ua до 20.01.2022 року.
Директор Петро ОЛЕШКО
Шинкарук 050 715 6879
Додаток 1
Склад фахового журі
першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022»
Номінація «Основи правознавства»
Якушев
Ігор Михайлович
|
кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри цивільно-правових дисциплін Волинського національного університету імені Лесі Українки, голова журі (за згодою)
|
Савчук
Ірина Станіславівна
|
вчитель комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 — природничий ліцей» Луцької міської ради, член журі
|
Олевська
Ірина Ігорівна
|
вчитель комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», член журі
|
Попович
Вікторія Йосипівна
|
заступник директора, вчитель навчально-виховного комплексу «Ківерцівська ЗОШ І ступеня — Ківерцівська гімназія» Ківерцівської міської ради, член журі
|
Додаток 2
Список учасників першого туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022»
Номінація «Основи правознавства»
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Найменування закладу освіти
|
Банах
Валентина Василівна
|
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Березовичі Володимир-Волинського району Волинської області
|
Войціцька
Жанна Анатоліївна
|
Бранський ліцей Мар’янівської селищної ради Луцького району Волинської області
|
Дудка
Наталія Зіновіївна
|
Заклад загальної середньої освіти «Павловичівський ліцей» Затурцівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області
|
Журавська
Марія Василівна
|
Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області»
|
Козачук
Аліна Вікторівна
|
Бережецька гімназія — філія опорного закладу «Вишнівський ліцей» Вишнівської сільської ради
|
Крижановська
Марія Євгенівна
|
Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 — колегіум Луцької міської ради»
|
Легеза
Антоніна Михайлівна
|
Машівський ліцей Вишнівської сільської ради
|
Максимчук
Тетяна Володимирівна
|
Грядівський ліцей Нововолинської міської ради Волинської області
|
Мачеброда
Наталія Анатоліївна
|
Заклад загальної середньої освіти «Шельвівський ліцей» Затурцівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області
|
Рощина
Адріана Сергіївна
|
Пірванченська гімназія Горохівської міської ради Луцького району Волинської області
|
Тарасюк
Олександр Анатолійович
|
Старогутівський опорний ліцей Старовижівської селищної ради
|
Шумік
Оксана Миколаївна
|
Щитинська гімназія-філія опорного закладу загальної середньої освіти «Черченський ліцей» Камінь-Каширської міської ради Волинської області
|
Яновська
Неоніла Юріївна
|
Устилузький ліцей Устилузької міської ради Волинської області
|
Додаток 3
Графік
проведення першого туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022» в номінації «Основи правознавства»
Понеділок
24.01.2022
|
До 9.30 — Поселення учасників (гуртожиток ВІППО)
09.30 — Відкриття конкурсу
10.00 — Жеребкування поділу на групи
10.10 — Жеребкування порядкового номеру участі в конкурсному випробуванні «Методичний практикум» та «Урок»
Конкурсне випробування «Методичний практикум»
|
Початок підготовки
|
Виступ
|
І група
|
10.30 — 1 учасник
10.55 — 2 учасник
11.20 — 3 учасник
11.45 — 4 учасник
12.10 — 5 учасник
12.35 — 6 учасник
|
1 учасник — 11.30
2 учасник — 11.55
3 учасник — 12.20
4 учасник — 12.45
5 учасник — 13.10
6 учасник — 13.35
|
ІІ група
|
13.30 — 7 учасник
13.55 — 8 учасник
14.20 — 9 учасник
14.45 — 10 учасник
15.10 — 11 учасник
15.35 — 12 учасник
16.00 — 13 учасник
|
7 учасник — 14.30
8 учасник — 14.55
9 учасник — 15.20
10 учасник — 15.45
11 учасник — 16.10
12 учасник — 16.35
13 учасник — 17.00
|
Вівторок
25.01.2022
|
Конкурсне випробування
«Урок»
І група
1-урок — 8.00
2- урок — 8.50
3- урок — 9.50
4- урок — 10.50
5- урок — 11.45
6- урок — 12.45
|
Конкурсне випробування
«Фрагмент дистанційного уроку»
ІІ група
1- урок — 14.00
2- урок — 14.30
3- урок — 15.00
4- урок — 15.30
5- урок — 16.00
6- урок — 16.30
7- урок — 17.00
|
Середа
26.01.2022
|
Конкурсне випробування
«Майстер-клас»
|
ІІ група
|
09.00 — 1 учасник
09.25 — 2 учасник
09.50 — 3 учасник
10.15 — 4 учасник
10.40 — 5 учасник
11.05 — 6 учасник
11.30 — 7 учасник
|
1 учасник — 11.00
2 учасник — 11.25
3 учасник — 11.50
4 учасник — 12.15
5 учасник — 12.40
6 учасник — 12.05
7 учасник — 12.30
|
І група
|
12.30 — 8 учасник
12.55 — 9 учасник
13.20 — 10 учасник
13.45 — 11 учасник
14.10 — 12 учасник
14.35 — 13 учасник
|
8 учасник — 14.30
9 учасник — 14.55
10 учасник — 15.20
11 учасник — 15.45
12 учасник — 16.10
13 учасник — 16.35
|
Четвер
27.01.2022
|
Конкурсне випробування
«Урок»
ІІ група
1-урок — 8.00
2- урок — 8.50
3- урок — 9.50
4- урок — 10.50
5- урок — 11.45
6- урок — 12.45
7- урок — 13.40
|
Конкурсне випробування
«Фрагмент дистанційного уроку»
І група
1- урок — 15.00
2- урок — 15.30
3- урок — 16.00
4- урок — 16.30
5- урок — 17.00
6- урок — 17.30
|
П’ятниця
28.01.2022
|
10.00 — Конкурсне випробування «Практична робота»
12.30 — Конкурсне випробування «Тестування»
14.00 — Підбиття підсумків конкурсу
|
|
|
|
|
|