Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Пріоритетні напрями роботи закладів дошкільної освіти на 2022/2023 навчальний рік

Вер 22
08
Переглянути фото події

08 вересня 2022 року методистом з дошкільної освіти Березіною О. М. проведено інформаційну зустріч «Пріоритетні напрями роботи закладів дошкільної освіти на 2022/2023 навчальний рік» для представників територіальних громад, центрів професійного розвитку, відповідальних за дошкільну освіту.

 

З урахуванням реалій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану питання щодо створення безпечного, комфортного інклюзивного середовища для всіх учасників освітнього процесу й підвищення якості освітньої діяльності закладів дошкільної освіти залишаються пріоритетними в 2022/2023 навчальному році. На цьому акцентувала увагу Олена Березіна.

 

Про створення безпечних умов організації освітнього процесу розповіла Людмила Габзалілова, вихователь-методист ЗДО № 6 м. Луцька.

Валентина Гоменко, вихователь-методист ЗДО № 13, та Олена Гніровська, вихователь-методист ЗДО № 10, висвітлили питання щодо особливостей організації освітнього процесу з дітьми дошкільного віку.

 

Світлана Скопюк, вихователь-методист ЗДО № 36, зупинилась на роботі з батьками з налагодження тісної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу та формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку.

Організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами був присвячений виступ Іванни Король, вихователя-методиста ЗДО № 28.

Про проєктування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагога розповіла Наталія Киця, вихователь-методист ЗДО № 5.

 

Науково-методичне забезпечення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти, комплексні та парціальні освітні програми презентувала Ольга Бойко, фахівець зі зв’язків із громадськістю та пресою видавництва «Ранок».

Завершилася зустріч рекомендаційними меседжами та проханням учасників щодо розміщення презентаційних матеріалів в класрумі «Волинське дошкілля».

 

Олена Березіна,

 методист відділу початкового навчання

та дошкільного виховання

 

 

 

Нагору