Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2022/2023 н. р.

Гру 22
17

На виконання пункту 4 наказу Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації від 20.10.2022 № 228 «Про проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», подаємо графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році (додаток).

 

Звертаємо увагу на суворе дотримання законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Нагадуємо, що участь в олімпіадних змаганнях здійснюється на добровільних засадах з урахуванням місцевих можливостей, відповідно до вимог Положення «Про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності» (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099) зі змінами.

 

Просимо інформацію довести до відома керівників закладів загальної середньої освіти.

 

Директор                Петро ОЛЕШКО

Наталія Свитка 0936574414

Додаток

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 з навчальних предметів у 2022/2023 н. р.

 

№ з/п

Навчальні предмети

Дата проведення

П.І.Б. працівника інституту, координатора олімпіади

Час викон. завдань

1.                   

Польська мова та література (9‑11 кл.)

12 листопада 2022 року

Степанюк Світлана Олександрівна

4 год.

2.                   

Українська мова і література (7‑11 кл.)

19 листопада 2022 року

Сова Ольга Олександрівна

4 год.

3.                   

Географія

 (8-11 кл.)

19 листопада

2022 року

Григор’єва Наталія Володимирівна

4 год.

4.                   

Історія (8-11 кл.)

26 листопада 2022 року

Олевська Ірина Ігорівна

4 год.

5.                   

Хімія (7-11 кл.)

26 листопада 2022 року

Кащенюк Мирослава Ростиславівна

4 год.

6.                   

Правознавство

(9-11 кл.)

03 грудня

 2022 року

Олевська Ірина Ігорівна

4 год.

7.                   

Французька мова

 (8-11 кл.)

03 грудня

 2022 року

Ураєва Ірина Григорівна

6 год.

8.                   

Іспанська мова

(8-11 кл.)

03 грудня

 2022 року

Ураєва Ірина Григорівна

6 год.

9.                   

Німецька мова

(8-11 кл.)

03 грудня

 2022 року

Ураєва Ірина Григорівна

6 год.

10.                

Біологія (8-11 кл.)

03 грудня

2022 року

Григор’єва Наталія Володимирівна

4 год.

11.                

Інформатика

(8-11 кл.)

04 грудня 2022 року

Гісь Ігор Володимирович

4 год.

12.                

Астрономія

(10-11 кл.)

9 грудня

2022 року

Савош Валентин Олексійович

4 год.

13.                

Математика

(6-11 кл.)

10 грудня 2022 року

Сусь Сергій Іванович

4 год.

14.                

Інформаційні технології

(8-11 кл.)

10 грудня 2022 року

Гісь Ігор Володимирович

4 год.

15.                

Трудове навчання

(9, 11 кл.)

10 грудня

2022 року

Варемчук Василь Ярославович

6 год.

16.                

Англійська мова

(8-11 кл.)

10-11 грудня 2022 року

Бацмай Світлана Анатоліївна

6 год.

17.                

Фізика (7-11 кл.)

16 грудня 2022 року

Савош Валентин Олексійович

4 год.

18.                

Економіка

 (9-11 кл.)

17 грудня 2022 року

Григор’єва Наталія Володимирівна

4 год.

19.                

Екологія

(10-11 кл.)

17 грудня 2022 року

Григор’єва Наталія Володимирівна

4 год.

 

 

 

Нагору