Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Візуалізаційно-логістичні підходи до навчання в НУШ

Лис 22
23
Переглянути фото події

23 листопада 2022 року відділ новацій та передових педагогічних технологій ВІППО провів онлайн семінар-практикум «Освітньо-професійна траєкторія педагога: практичний аспект», де головним спікером була керівник обласної авторської лабораторії, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради», переможець обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Початкова освіта», вчитель-методист Шилова Наталія Петрівна. Темою виступу стали візуалізаційно-логістичні підходи до навчання в НУШ.

 

Захід розпочала завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій ВІППО Шинкарук Ірина Вікторівна, яка акцентувала увагу на особливостях формування індивідуальної освітньої траєкторії керівника обласної авторської лабораторії.

 

Наталія Петрівна широко окреслила напрямки своєї роботи зі здобувачами освіти, поділилася власними напрацюваннями та інтерактивними засобами навчання, представила інструменти, які використовує. Вона зазначила, що інтерактивні вправи на уроках у початковій школі необхідні для розвитку мотиваційної сфери в молодших школярів і для підвищення рівня пізнавальної активності. Такі вправи можна застосовувати на різних етапах уроку. Було насичено, цікаво та практично.

 

За результатами навчання всі учасники семінару отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Відділ новацій та передових педагогічних технологій ВІППО висловлює щиру вдячність Шиловій Наталії Петрівні за змістовний виступ, презентацію власного досвіду та бажання ділитися з колегами. Бажаємо подальших професійних перемог та звершень.

 

Наталія Свитка, методист відділу новацій

та передових педагогічних технологій

 

 

Нагору