Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Конкурс «Учитель року» як засіб творчої самореалізації педагога

Гру 22
21
Переглянути фото події

Від початку повномасштабного вторгнення росії українська освіта зазнала багатьох трансформацій. Тримати освітній фронт стало вкрай важливим. Навчання та шкільна рутина - не тільки зміцнюють нове покоління, а й допомагають йому адаптуватися до нових реалій. І провідником у цій «новій реальності» є вчитель. Саме від його професіоналізму, моральності та людяності залежить майбутнє нашої освіти. Конкурс «Учитель року» ‒ це місце, де кожен педагог може підвищити свою фаховість, вдосконалити предметну та методичну компетентності, реалізувати творчий потенціал.

 

«Конкурс «Учитель року» як засіб творчої самореалізації педагога». Семінар-практикум під такою назвою 20 грудня 2022 року організовано відділом новацій та передових педагогічних технологій Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти для учасників першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023».

 

Учасниками заходу стали педагоги, які зареєструвалися до участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2023» у номінаціях «Початкова освіта», «Фізична культура», «Основи здоров’я», «Захист України» та члени фахових журі.

До присутніх з вітальним словом звернувся директор ВІППО Олешко Петро Степанович, який зазначив важливість проведення такого конкурсу як засобу стимулювання розвитку творчого потенціалу педагога.

 

Вітюк Валентина Василівна, заступник директора з науково-методичної та навчальної діяльності, підтримала педагогів, що зареєструвалися до участі у фаховому конкурсі, та звернула увагу на важливість розбудови індивідуальної освітньої траєкторії педагога в контексті нових викликів.

Завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій Шинкарук Ірина Вікторівна ознайомила присутніх з умовами та порядком проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023». Особливу увагу приділено змісту та формату конкурсних випробувань. Членам фахових журі ще потрібно пропрацювати критерії оцінювання конкурсантів. Покроково розглянули питання написання інформаційної картки, представлення своєї педагогічної ідеї, висвітлення форм, методів та технологій її впровадження.

 

Методист відділу новацій та передових педагогічних технологій ВІППО Свитка Наталія Валеріївна окреслила алгоритм проведення конкурсних випробувань у дистанційному форматі.

У розрізі номінацій конкурсантам ще належить попрацювати над специфікою участі в конкурсних випробуваннях відповідно до затверджених журі критеріїв оцінювання.

Усі учасники семінару-практикуму отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Наталія Свитка, методист відділу новацій

та передових педагогічних технологій

 

 

Нагору