Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023» в номінації «Початкова освіта»

Лют 23
04

Відповідно до наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації від 11.11.2022 р. № 224-од «Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023» з 23 січня до 04 лютого 2023 року в області проходитиме перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023» в номінації «Початкова освіта».

Просимо відрядити до Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти членів фахового журі (додаток 1) та вивільнити від уроків учасників (додаток 2) відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023» у номінації «Початкова освіта» з 23 до 30 січня 2023 року.

Просимо відрядити до Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти членів фахового журі (додаток 1) та педагогів-фіналістів першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023» у номінації «Початкова освіта» з 31 січня до 04 лютого 2023 року.

Орієнтовні графіки проведення відбіркового та фінального етапів першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023» у номінації «Початкова освіта» (додаток 3, 4).

Витрати на проїзд та проживання — за рахунок сторони, що відряджає.

 

Директор Петро ОЛЕШКО

 

Шинкарук 050 715 6879

 

Додаток 1

 

Список членів фахового журі

першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023»

номінація «Початкова освіта»

Корнелюк

Віктор Олександрович

викладач-методист комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, член журі

Никитюк

Лариса Мілетіївна

вчитель комунального закладу «Луцький ліцей № 1 Луцької міської ради», член журі

Папіж

Світлана Василівна

вчитель комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради», член журі

 

 

Додаток 2

 

Список учасників

відбіркового етапу першого туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023»

номінація «Початкова освіта»

ПІБ

Заклад освіти

Район

Територіальна громада

Александрук Алла Петрівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Баранчук

Оксана Миколаївна

Опорний заклад загальної середньої освіти «Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Ковельського району»

Ковельський

Самарівська

Бідун

Ольга Леонідівна

Заклад загальної середньої освіти «Камінь-Каширський ліцей» № 2 Камінь-Каширської міської ради

Камінь-Каширський

Камінь-Каширська

Бобела

Лілія Миколаївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 2 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Васильків

Тетяна Ігорівна

Ліцей № 3 Володимирської міської ради

Володимирський

Володимирська

Возна

Яна Олександрівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради Волинської області»

Луцький

Луцька

Вознюк

Світлана Степанівна

Підгайцівський ліцей Підгайцівської сільської ради Луцького району

Луцький

Підгайцівська

Возняк

Юлія Миколаївна

Дубівський ліцей Дубівської сільської ради Ковельського району

Ковельський

Дубівська

Гемон

Мар’яна Сергіївна

Заклад загальної середньої освіти «Кисилинська гімназія» Затурцівської сільської ради Володимир-Волинського району

Володимирський

Затурцівська

Генсіровська Наталія Миколаївна

Усичівська гімназія — філія опорного закладу загальної середньої освіти «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради»

Луцький

Торчинська

Глушко

Зінаїда Анатоліївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Рокинівський ліцей № 38 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Гніровська

Тетяна Миколаївна

Нововолинський ліцей № 6 Новолинської міської ради

Володимир-Волинський

Нововолинська

Грицай

Тетяна Степанівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 — природничий ліцей» Луцької міської ради

Луцький район

Луцька

Довгуцька

Людмила Олексіївна

Ліцей № 1 смт Ратне ім. В. Газіна Ратнівської селищної ради

Ковельський

Ратнівська

Дорощук

Марія Миколаївна

Горохівський ліцей № 2 Горохівської міської ради Луцького району

Луцький

Горохівська

Замрій

Оксана Володимирівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Зуб

Людмила Трохимівна

Опорний заклад «Шацький ліцей» Шацької селищної ради

Ковельський

Шацька

Клець

Мирослава Миколаївна

Будківський ліцей Маневицької селищної ради

Камінь-Каширський

Маневицька

Кобець

Катерина Миколаївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 15 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Красюн

Наталія Борисівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей № 1 Іваничівської селищної ради»

Володимирський

Іваничівська

Кузьмич

Ірина Миколаївна

Опорний заклад загальної середньої освіти «Камінь-Каширський ліцей № 1 ім. Євгена Шабліовського» Камінь-Каширської міської ради

Камінь-Каширський

Камінь — Каширська

Курчак

Світлана Іванівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 25 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Лемак

Леся Степанівна

Опорний заклад загальної середньої освіти «Раково-Ліський ліцей» Камінь-Каширської міської ради

Камінь-Каширський

Камінь-Каширська

Луцюк

Марія Степанівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Ляшук

Марина Ананіївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 23 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Мирошник

Світлана Анатоліївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 смт Ратне імені Миколи Заліпи

Ковельський

Ратнівська

Місюра

Наталія Миколаївна

Ліцей № 2 Володимирської міської ради

Володимирський

Володимирська

Оніщук

Ольга Петрівна

Язавненська гімназія Самарівської сільської ради Ковельського району

Ковельський

Самарівська

Павленко

Анна Олександрівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Парфелюк

Ярослава Федорівна

Ліцей с. Залісся Сошичненської сільської ради

Камінь-Каширський

Сошичненська

Попач

Оксана Василівна

Заклад загальної середньої освіти «Дольська гімназія» Любешівської селищної ради

Камінь- Каширський

Любешівська

Райко

Валентина Анатоліївна

Нововолинський ліцей № 5 Нововолинської міської ради

Володимирський

Нововолинська

Ромащук

Лілія Сергіївна

Машівський ліцей Вишнівської сільської ради

Ковельський

Вишнівська

Рудь

Тетяна Анатоліївна

Морозовичівська гімназія Поромівської сільської ради Володимирського району

Володимир-Волинський

Поромівська

Сахарук

Вікторія Вікторівна

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 1 м. Ковеля»

Ковельський

Ковельська

Семенюк

Ольга Миколаївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради»

Луцьк

Луцька

Соловчук

Олена Миколаївна

Садівський ліцей Торчинської селищної ради

Луцький

Торчинська

Сорочук

Інна Ігорівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 1 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Станько

Юлія Борисівна

Нововолинський ліцей № 8 Нововолинської міської ради

Володимирський

Нововолинська

Тарасюк

Юлія Юріївна

Дубівський ліцей Дубівської сільської ради Ковельського району

Ковельський

Дубівська

Тарасюта

Мирослава Володимирівна

Любомльський ліцей № 2 Любомльської міської ради Ковельського району

Ковельський

Любомльська

Тригуба

Ольга Анатоліївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 24 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Усік

Марія Анатоліївна

Ліцей с. Дубечне Дубечненської сільської ради Ковельського району

Ковельський

Дубечненська

Фєдосєйкіна Людмила Миколаївна

Ліцей № 5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради

Володимирський

Володимирська

Юрковська

Ірина Вячеславівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей № 2» Рожищенської міської ради Луцького району

Луцький

Рожищенська

Яльницька

Марія Леонідівна

Грабівська філія опорного закладу «Світязький ліцей» Шацької селищної ради

Ковельський

Шацька

Януль

Людмила Георгіївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради»

Луцький

Луцька

Янюк

Юлія Василівна

Горохівський ліцей № 1 ім. І. Я. Франка Горохівської міської ради Луцького району

Луцький

Горохівська

Яриніч

Юлія Степанівна

Поліська гімназія Старовижівської селищної ради

Ковельський

Старовижівська

Додаток 3

 

Графік

проведення відбіркового етапу першого туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023»

в номінації «Початкова освіта»

Понеділок

23.01

8.50 — Реєстрація учасників та членів журі

9.00 — Відкриття конкурсу

10.00 — Конкурсне випробування «Практична робота»

12.00 — Конкурсне випробування «Тестування»

13.00 — Жеребкування конкурсного випробування «Майстер-клас»

Вівторок

24.01

Конкурсне випробування «Майстер-клас» І група

Черговість

Початок підготовки

Початок випробування

Завершення випробування

1 учасник

2 учасник

3 учасник

4 учасник

5 учасник

 

6 учасник

7 учасник

8 учасник

9 учасник

10 учасник

8.00

8.40

9.20

10.00

10.40

 

12.00

12.40

13.20

14.00

14.40

10.00

10.40

11.20

12.00

12.40

 

14.00

14.40

15.20

16.00

16.40

10.30

11.10

11.50

12.30

13.10

 

14.30

15.10

16.50

16.30

17.10

Середа

25.01

Конкурсне випробування «Майстер-клас» ІІ група

Черговість

Початок підготовки

Початок випробування

Завершення випробування

1 учасник

2 учасник

3 учасник

4 учасник

5 учасник

 

6 учасник

7 учасник

8 учасник

9 учасник

10 учасник

8.00

8.40

9.20

10.00

10.40

 

12.00

12.40

13.20

14.00

14.40

10.00

10.40

11.20

12.00

12.40

 

14.00

14.40

15.20

16.00

16.40

10.30

11.10

11.50

12.30

13.10

 

14.30

15.10

16.50

16.30

17.10

 

Четвер

26.01

Конкурсне випробування «Майстер-клас» ІІІ група

Черговість

Початок підготовки

Початок випробування

Завершення випробування

1 учасник

2 учасник

3 учасник

4 учасник

5 учасник

 

6 учасник

7 учасник

8 учасник

9 учасник

10 учасник

8.00

8.40

9.20

10.00

10.40

 

12.00

12.40

13.20

14.00

14.40

10.00

10.40

11.20

12.00

12.40

 

14.00

14.40

15.20

16.00

16.40

10.30

11.10

11.50

12.30

13.10

 

14.30

15.10

16.50

16.30

17.10

П’ятниця

27.01

Конкурсне випробування «Майстер-клас» ІV група

Черговість

Початок підготовки

Початок випробування

Завершення випробування

1 учасник

2 учасник

3 учасник

4 учасник

5 учасник

 

6 учасник

7 учасник

8 учасник

9 учасник

10 учасник

8.00

8.40

9.20

10.00

10.40

 

12.00

12.40

13.20

14.00

14.40

10.00

10.40

11.20

12.00

12.40

 

14.00

14.40

15.20

16.00

16.40

10.30

11.10

11.50

12.30

13.10

 

14.30

15.10

16.50

16.30

17.10

Понеділок

30.01

Конкурсне випробування «Майстер-клас» V група

 

Черговість

Початок підготовки

Початок випробування

Завершення випробування

1 учасник

2 учасник

3 учасник

4 учасник

5 учасник

 

6 учасник

7 учасник

8.00

8.40

9.20

10.00

10.40

 

12.00

12.40

10.00

10.40

11.20

12.00

12.40

 

14.00

14.40

10.30

11.10

11.50

12.30

13.10

 

14.30

15.10

 

16.30 — Підсумки відбіркового етапу

 

 

 

Додаток 4

 

Графік

проведення фінального етапу першого туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023»

в номінації «Початкова освіта»

Вівторок

31.01

9.00 — Жеребкування поділу на групи

І група

ІІ група

ІІІ група

9.20 — Жеребкування конкурсного випробування «Урок»

 

10.00 — Конкурсне випробування «Методичний практикум»

-

Середа

01.02

Конкурсне випробування «Урок»

 

Жеребкування конкурсного випробування «Урок»

Конкурсне випробування «Методичний практикум»

Четвер

02.02

Конкурсне випробування «Методичний практикум»

Конкурсне випробування «Урок»

 

Жеребкування конкурсного випробування «Урок»

П’ятниця

03.02

-

-

Конкурсне випробування «Урок»

14.00 — Підсумки фінального етапу

 

 

Нагору