Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Підготовлено мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»

Січ 23
24
Переглянути фото події

Міністерство освіти і науки України інформує, що Центром досліджень воєнної історії Збройних Сил України підготовлено мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого», присвячений українській мілітарній історії ХХ століття та підрозділам Збройних Сил України, що наслідують історичні традиції українського війська (лист Міністерства освіти і науки України від 26 грудня 2022 року № 1/15856-22 «Про мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»).

 

Мета виставки - показати нерозривний зв’язок поколінь борців за незалежність України, як сучасності, так і славетного минулого. Виставкові інформаційні матеріали можна використовувати під час організації освітнього процесу та виховних заходів з учнівською молоддю.

 

Листом МОН України рекомендується: «розглянути можливість експонування мобільного проєкту в закладах освіти різних регіонів України для використання виставкових інформаційних матеріалів під час організації освітнього процесу та виховних заходів». Пропозиції стосовно експозиційного представлення виставки потрібно узгоджувати безпосередньо з посадовими особами Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України (див. контакти в листі).

 

З детальною інформацією про діяльність Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України (історія українського війська, сучасного війська Української держави) та його проєктами можна ознайомитися на сторінці Центру в мережі Facebook: https://www.facebook.com/AFUmilhistory

 

 

Нагору