Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Семінар-тренінг для вчителів зарубіжної літератури

Лют 23
07

Інноваційні виклики сьогодення спрямовані й на освітній простір України. Так, одним із пріоритетних напрямків розвитку української освітньої системи ХХІ століття є впровадження в освітній процес закладів освіти інноваційних педагогічних технологій, адже навчання з використанням інноваційних технологій якісно підвищує вітчизняну освіту.

З метою розвитку умінь і навичок волинських педагогів у сфері інновацій 07 лютого для вчителів зарубіжної літератури проведено семінар-тренінг з теми  «Інноваційні технології викладання зарубіжної літератури в НУШ як фактор професійного розвитку педагога».

 

Учителі ознайомилися з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями як перспективним напрямом підвищення ефективності уроку. Удосконалили свої уміння і навички щодо компетентнісного підходу в НУШ як визначального чинника для здійснення освітніх інновацій. Окрім того, слухачі мали можливість поспілкуватися з Олександром Остапйовським, кандидатом психологічних наук, в. о. доцента кафедри педагогіки та психології, з питання кібергігієни та інваційних технологій в освітньому просторі.

На завершення учасники семінару обмінялися досвідом щодо використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури, створювали лайфхаки, Google форми тощо.

 

Світлана Степанюк, методист відділу

гуманітарних дисциплін Волинського ІППО,

Олександр Остапйовський, кандидат психологічних наук,

 в. о. доцента кафедри педагогіки та психології Волинського ІППО

 

Нагору