Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Семінар-тренінг «Методичні аспекти впровадження інтегрованого курсу «Культура добросусідства» у Новій українській школі»

Лют 23
17
Переглянути фото події

16-17 лютого 2023 року відповідно до плану роботи Волинського ІППО відбувся семінар-тренінг «Методичні аспекти впровадження інтегрованого курсу «Культура добросусідства» у Новій українській школі». Його проводила завідувач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Муляр.

 

На старті Нової української школи у базовій школі на Волині курс «Культура добросусідства» обрали 56 закладів загальної середньої освіти. Курс сприяє реалізації Концепції нової української школи та Державного стандарту початкової та базової освіти, спрямований на формування та розвиток соціальної, громадянської та міжкультурної компетентності дітей та дорослих, а також соціальної інклюзії вразливих груп населення, внутрішньо переміщених осіб. «Культура добросусідства» є єдиним наскрізним курсом у системі освіти України і охоплює дошкільну, загальну середню освіту, професійно-технічну і вищу освіту, а також освіту дорослих.

 

Педагоги з усіх куточків області дізнались про новий для нашого регіону курс. Відповідно до освітньої програми семінару вчителі ознайомились з особливостями та специфікою викладання курсу, комплектом навчальних програм, підручниками та навчально-методичним забезпеченням, навчальними практиками та цифровими інструментами щодо роботи з учнями 5-6 класів НУШ курсу «Культура добросусідства». Особливу зацікавленість у педагогів викликала презентація навчальних посібників регіонального компоненту «Я, моя сім’я і мої сусіди. Волинь» та «Місце, де ми живемо. Волинь».

 

Оксана Муляр, кандидат педагогічних наук, доцент,

завідувач кафедри

теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО

 

Нагору