Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Сучасні тренди в освіті: ділимося досвідом

Тра 23
17

17 травня 2023 року завершила роботу ХХVІІІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». 

Захід модерував Петро Олешко, директор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, який розповів, що впродовж шести тижнів роботи виставки її відвідало близько 1000 осіб. Учасники та гості, педагоги-фахівці, науковці, викладачі, у відгуках відзначали велику практичну значимість цього освітнього форуму, що дав можливість представити свої рішення нагальних проблем, обмінятися досвідом і думками між колегами та закласти фундамент до подальшої співпраці.

Роботи, презентовані на виставці, відобразили найбільш актуальні напрямки освітньої діяльності та досягнення закладів освіти; тенденції розвитку освітньої сфери і можливості поліпшення її якості шляхом впровадження інноваційних технологій. Досвід волинян сприяє створенню умов для оновлення змісту освіти в умовах Нової української школи, рівного доступу до якісної освіти, розвитку та впровадження інновацій.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук подякував організаторам та учасникам виставки педагогічної творчості. «Незважаючи на ті обставини і умови, в яких вам сьогодні доводиться працювати, ви впевнено та безперервно здійснюєте свою педагогічну діяльність, навчаєте наших дітей і тим самим наближаєте українську перемогу. Нинішнім же переможцям та номінантам я бажаю в майбутньому великих вершин, щоб ваші надбання і ваша копітка праця переросли у монографії, практичні посібники та підручники, за якими будуть здобувати знання учні та користуватимуться ваші колеги не лише на Волині, а й по всій Україні», - підсумував він.

 

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Матвіюк привітала присутніх та побажала всім миру, добра, благополуччя, творчих злетів і вагомих педагогічних здобутків.

Валентина Вітюк, заступник директора з науково-методичної та навчальної діяльності ВІППО, закцентувала увагу присутніх на викликах і перспективах виставки, особливостях змістового наповнення та якості робіт, що подавались на виставку, відзначила актуальність поданих матеріалів, їх креативність та інноваційність.

На заході презентували власні методичні напрацювання та ділилися досвідом написання освітніх публікацій педагоги закладів області:

 

  • Іванна Мислива-Бунько, учитель української мови і літератури Княгининівського ліцею Волинської обласної ради, кандидат філологічних наук;
  • Наталія Занюк, вчитель англійської мови Луцького ліцею № 9;
  • Оксана Данилюк, вчитель образотворчого мистецтва, директор Ківерцівського ліцею № 2;
  • Діана Оліфір, вихователь дошкільного закладу № 23 міста Луцька.

 

Участь у заході взяли освітяни з територіальних громад,  закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування та працівники Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

У рамках виставки «Творчі сходинки педагогів Волині» проведено онлайн-воркшопи за освітньою програмою методичного хабу «Професійний розвиток педагогів в умовах реформування освітньої галузі» з видачею сертифікату про підвищення кваліфікації на 8 годин.

До участі у заході були запрошені члени фахових журі, керівники місцевих органів управління освітою, відповідальні особи за функціонування освітньої галузі в об’єднаних територіальних громадах, керівники закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

 

Відділ новацій та передових педагогічних технологій висловлює щиру подяку всім учасникам виставки, членам фахових журі та оргкомітету.