Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » Новини ЗНОНа головну

 • Щодо подання апеляцій про оскарження результатів учасника ЗНО

  0

  У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату тестування, учасник ЗНО має право подати апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО з історії України, географії, фізики та хімії можна подавати протягом 5 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів ЗНО, тобто до 25 червня включно.

 • До уваги вступників до магістратури у 2018 році

  0

  У 2018 році вступники у магістратуру за спеціальностями 15-ти спеціальностей шести галузей знань системи вищої освіти складатимуть вступні іспити з використанням організаційних процедур зовнішнього незалежного оцінювання.

 • Проблемний навчально-методичний семінар для відповідальних за проведення ЗНО.

  0

  02 березня 2018 року, об 11.00 годині центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту ППО спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводять проблемний навчально-методичний семінар для відповідальних за проведення ЗНО у містах, районах області «Особливості управління процедурами зовнішнього тестування (на прикладі організації пробного ЗНО)».

 • Розпочато реєстрацію на ЗНО-2018

  0

  До уваги керівників відділів (управлінь) освіти, ОТГ Волинської області, представників ЗМІ області, осіб, які беруть участь у ЗНО-2018! Подаємо інформацію Львівського РЦОЯО щодо початку реєстрації на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

 • Інструктивно-методичний семінар для відповідальних за проведення ЗНО

  0

  23 січня 2018 року центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту ППО спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводять інструктивно-методичний семінар для відповідальних за проведення ЗНО у містах, районах, об’єднаних територіальних громадах області, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування, а також закладах професійно-технічної та вищої (І-ІІ рівнів акредитації) освіти, присвячений питанням формату й особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року та підготовки процедур пробного ЗНО-2018.

 • УВАГА! Розпочалася реєстрація екзаменаторів з математики!

  0

  З метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи з математики, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти розпочав роботу по формуванню бази екзаменаторів зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Нагору