Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » Новини ЗНОНа головну

 • Розпочато реєстрацію на ЗНО-2018

  0

  До уваги керівників відділів (управлінь) освіти, ОТГ Волинської області, представників ЗМІ області, осіб, які беруть участь у ЗНО-2018! Подаємо інформацію Львівського РЦОЯО щодо початку реєстрації на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

 • Інструктивно-методичний семінар для відповідальних за проведення ЗНО

  0

  23 січня 2018 року центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту ППО спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводять інструктивно-методичний семінар для відповідальних за проведення ЗНО у містах, районах, об’єднаних територіальних громадах області, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування, а також закладах професійно-технічної та вищої (І-ІІ рівнів акредитації) освіти, присвячений питанням формату й особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року та підготовки процедур пробного ЗНО-2018.

 • УВАГА! Розпочалася реєстрація екзаменаторів з математики!

  0

  З метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи з математики, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти розпочав роботу по формуванню бази екзаменаторів зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

 • «Аудіювання» сертифікаційних робіт ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської мов

  0

  З 20 листопада Український центр ОЯО оприлюднив демо-версії тестових зошитів, бланків відповідей, а також аудіофайли з завданнями розділу «Аудіювання» сертифікаційних робіт ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської мов.

 • Про аналітичні дані ЗНО-2017

  0

  Повідомляємо, що Український центр оцінювання якості освіти підготував аналітичні дані про виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання випускниками шкіл у 2017 році. Інформацію деталізовано в розрізі класів усіх закладів загальної середньої освіти області.

 • УВАГА! Триває реєстрація екзаменаторів із української мови!

  0

  До відома вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти області. З метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи з української мови та літератури, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти розпочав роботу по формуванню бази екзаменаторів ЗНО з української мови.

 • Пробне ЗНО-2018.

  0

  Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018року.

 • Набув чинності наказ МОН України, що регулює проведення ЗНО-2018

  0

  8 вересня 2017 року набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», що врегульовує основні питання проведення ЗНО у 2018 році.