Сьогодні:
15 травня 2026 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся національний круглий стіл, який об’єднав науковців, освітян-практиків та психологів навколо актуальної теми формування стійкого освітнього середовища. Учасники заходу зосередили увагу на переосмисленні ролі освіти в умовах сучасних викликів, коли освітній простір стає не лише середовищем для навчання, а й важливим осередком психологічної підтримки, професійного розвитку, внутрішньої стійкості та збереження людського потенціалу педагогів.