Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Проведено апробацію тестів предметів ЗНО-2019

Гру 18
20
Переглянути фото події

На виконання спільного наказу управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.11.2018 р. № 657/137-о та річного плану роботи інституту центром ЗНО та моніторингових досліджень 05-19 грудня ц. р. проведено другий етап апробації тестових завдань на базі закладів освіти Волинської області.

 

На апробацію винесено основні навчальні предмети ЗНО: українська мова, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, німецька та французька мови. Особливістю даної апробації стала перевірка змісту аудіювання - розуміння учасниками тестування іноземної мови на слух.

Всього на 27 сесіях апробовано 375 комплектів завдань учнями та студентами 14 закладів загальної середньої та вищої І-ІІ р.а. освіти Волинської області згідно з вибіркою.

 

Забезпечували організацію та проводили адміністрування апробації завідувач центру ЗНО та моніторингових досліджень ВІППО А. О. Корнейко, методисти центру Р. С. Кутовий та І. І. Олевська.

Центр ЗНО та моніторингових досліджень інституту висловлює подяку учасникам важливого у контексті підготовки до ЗНО-2019 заходу.

 

Р. С. Кутовий, методист центру ЗНО та МД

Світлини: Р. С. Кутовий,  І. І. Олевська

 

 

Нагору