Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Учитель року - 2013

Бер 13
04

Завершився ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2013», який проходив на базі Волинського ІППО та навчальних закладів міста Луцька

 

Учитель... Скільки мудрості, турботи в цьому слові! Щасливий той, кому Бог подарував справжнього Вчителя — Педагога з великої літери. Без сумніву, кожен із нас за шкільні роки зустрічає багато вчителів. Одні з них проходять, немов стороною, від інших пам’ять відвертається... Однак є такі вчителі, які входять не лише в наше життя, а й у серце, у саму душу та залишаються там уже навіки...

 

Конкурс «Вчитель року» став справжнім майданчиком педагогічної майстерності й творчості. Звання переможця та лауреата у п’яти номінаціях («Інформатика», «Фізика», «Французька мова», «Музичне мистецтво», «Російська мова») виборювали 57 претендентів. Більшість з них є спеціалістами вищої категорії, з педагогічними званнями «старший учитель» та «вчитель-методист».

 

Конкурсанти працювали як самобутні, неординарні особистості та справою доводили, що оновлення освіти можливе за наявності Вчителя, який володіє високою професійною кваліфікацією, сповнений новаторських ідей та прогресивних підходів до навчально-виховного процесу.


Журі позитивно відзначило актуальність і змістовність досвіду роботи педагогів та проходження ними конкурсних випробувань, використання оригінальних методик, рівень володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, а особливо, вміння створити творчу атмосферу.

 

Учасники конкурсу, фахове журі захоплювалися учнівськими та педагогічними колективами комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області» (директор Мишковець О. А.), комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради» (директор Мартинюк В. С.), комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» (директор Недужко В. Д.), комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей“ Луцької міської ради» (директор Ольхович В. О.), комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради» (директор Скороход С. А.). Саме ці навчальні заклади створили теплу, затишну, домашню атмосферу для успішного проведення професійних змагань.

 

Варто відзначити вагому роботу з підготовки учасників ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу відділу новацій та передових педагогічних технологій, лабораторії інформатики, завідувача відділу фізико-математичних дисциплін Савоша Валентина Олексійовича, методистів відділу гуманітарних дисциплін Бондарук Лілії Миколаївни, Ураєвої Ірини Григорівни та методиста відділу виховної роботи Червінської Наталії Леонтіївни.

 

 

ЗА ПІДСУМКАМИ КОНКУРСУ ВИЗНАНІ ПЕРЕМОЖЦЯМИ:

— Захарчук Вероніка Євгенівна, вчитель фізики комунального закладу «Луцька гімназія № 21 ім. М. Кравчука Луцької міської ради»;

— Герасим’юк Інна Леонідівна, вчитель російської мови комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей“ Луцької міської ради»;

— Приходько Марина Іванівна, вчитель музичного мистецтва комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

— Лукащук Тетяна Аркадіївна, вчитель французької мови комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради»;

— Лабнюк Оксана Михайлівна, вчитель інформатики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

 

 

ЛАУРЕАТАМИ ОБЛАСНОГО ТУРУ КОНКУРСУ СТАЛИ:

У номінації «фізика»

— Лесик Лариса Яківна, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 м. Ковеля;

— Шустік Лілія Степанівна, вчитель фізики Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

— Балакін Михайло Олександрович, учитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Вільхівка Горохівського району;

— Денисевич Ярослав Анатолійович, учитель фізики НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. — гімназія».

 

У номінації «інформатика»

— Матискін Валерій Леонідович, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Кременець Рожищенського району;

— Смалюк Інна Василівна, вчитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Піддубці Луцького району;

— Ткачук Олександр Іванович, учитель інформатики Володимир-Волинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 — ліцей»;

— Бура Наталія Володимирівна, вчитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Кримне Старовижівського району.

 

У номінації «французька мова»

— Шабловська Оксана Дмитрівна, вчитель французької мови Володимир-Волинської гімназії Володимир-Волинської міської ради;

— Синицька Людмила Андріївна, вчитель французької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Нуйно Камінь-Каширського району;

— Слайко Галина Миколаївна, вчитель французької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Скулин Ковельського району;

— Яринюк Ірина Миколаївна, вчитель французької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Топільне Рожищенського району.

 

У номінації «музичне мистецтво»

— Грицина Оксана Миколаївна, вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Мерва Горохівського району;

— Баховець Ірина Андріївна, вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Крижівка Рожищенського району;

— Окускова Ірина Миколаївна, вчитель музичного мистецтва Нововолинської спеціальної загальноосвітньої школи № 9 Нововолинської міської ради;

— Приймак Оксана Володимирівна, вчитель музичного мистецтва Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Володимир-Волинської міської ради.

 

У номінації «російська мова і література»

— Андрєєва Олена Василівна, вчитель російської мови Володимир-Волинської гімназії Володимир-Волинської міської ради;

— Сущик Людмила Андріївна, вчитель російської мови Любомльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Любомльської районної ради;

— Соколова Світлана Михайлівна, вчитель російської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Ратнів Луцького району;

— Парадійчук Олена Лук’янівна, вчитель російської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт Люблинець Ковельського району.

 

 

КРАЩИМИ В ОКРЕМИХ НОМІНАЦІЯХ КОНКУРСУ ВИЗНАЧЕНІ:

— Фіщук Лариса Сергіївна, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Мильськ Рожищенського району;

— Рудчик Сергій Адамович, учитель фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с. Видраниця Ратнівського району;
— Лебедюк Віталій Васильович, учитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Холоневичі Ківерцівського району;
— Арсенюк Юрій Петрович, учитель інформатики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники Ратнівського району;
— Назаров Андрій Миколайович, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Овадне Володимир-Волинського району;

— Петрук Віталій Євгенович, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Велика Осниця Маневицького району;

— Бадира Алла Миколаївна, вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Купичів Турійського району;

— Гунчик Оксана Володимирівна, вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Облапи Ковельського району;

— Лугова Людмила Ярославівна, вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Старосілля Маневицького району;

— Кушнір Людмила Віталіївна, вчитель російської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. Липинського с. Затурці Локачинського району;

— Хлопук Ніна Іванівна, вчитель російської мови НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня — гімназія» смт Стара Вижівка;

— Півень Алла Василівна, вчитель французької мови Головненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Любомльської районної ради.

 

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ, ФАХОВИЙ ПОЧЕРК, МЕТОДИЧНИЙ СТИЛЬ ПРИТАМАННІ ВСІМ ФІНАЛІСТАМ КОНКУРСНИХ ВИПРОБУВАНЬ, ЯКИМИ СТАЛИ:

— Генда Лариса Олександрівна, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Гряди Іваничівського району;
— Мох Валентина Сергіївна, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Лесі Українки с. Любитів Ковельського району;
— Пичоха Олександр Гнатович, учитель фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — дитячий садок» с. Нудиже Любомльського району;
— Ковбасюк Юрій Андрійович, учитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Прилісне Маневицького району;
— Юхимук Олександр Федорович, учитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Любохини Старовижівського району;
— Колосков Сергій Юрійович, учитель фізики Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5;
— Головенко Неля Григорівна, вчитель фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — ліцей» с. Зимне Володимир-Волинського району;
— Дядюк Руслана Іванівна, вчитель російської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Озерці Горохівського району;
— Прокопчук Тетяна Іванівна, вчитель російської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» смт Іваничі;
— Семенюк Наталія Миколаївна, вчитель російської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 м. Ковеля;
— Лобода Леся Тарасівна, вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 смт Іваничі;
— Артемук Оксана Олегівна, вчитель музичного мистецтва НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського;
— Смульська Ірина Борисівна, вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Баїв Луцького району;
— Ковальчук Віталій Олександрович, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. м. Берестечко Горохівського району;
— Киця Василь Федорович, учитель інформатики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» смт Іваничі;
— Ратнюк Тетяна Павлівна, вчитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хотешів Камінь-Каширського району;
— Оксенюк Ігор Леонідович, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Тростянець Ківерцівського району;
— Матвіюк Дмитро Юрійович, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Пісочне Ковельського району.

 

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

 

— Киричук Андрій Михайлович, учитель інформатики Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3;
— Кундік Юлія Степанівна, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Великий Курінь Любешівського району.