Сьогодні:
Всеукраїнська інтернет-конференція «Методологічні та методичні аспекти навчання в освітньому процесі НУШ» |
Чер 23
15 |
|
15 червня 2023 року професорсько-викладацьким складом кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО проведено Всеукраїнську інтернет-конференцію «Методологічні та методичні аспекти навчання в освітньому процесі НУШ».
У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, педагоги та студенти з міст Києва, Тернополя, Рівного, Івано-Франківська, Чернівців, Одеси, Рубіжного й Волинського регіону, які представляли заклади вищої, передфахової та загальної середньої освіти України і нашої області. З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор ВІППО, кандидат історичних наук, професор Петро Олешко.
Спікери пленарного засідання конструктивно озвучили актуальні проблем і сучасне бачення завдань щодо формування фахової компетентності педагогів, сприянні діалогу науковців та практиків щодо сучасних моделей та векторів розвитку фахової компетентності педагогів у контексті реалізації концепції «Нова українська школа».
Робота конференції проходила у чотирьох секціях, де порушувалися питання компетентнісного підхіду як основи для оновлення змісту сучасної освіти та методики викладання шкільних предметів у НУШ; інклюзивного компоненту професійної компетентності педагогічних працівників; застосування цифрових технологій у професійному розвитку педагогів; дитиноцентризм як головний маркер освітнього процесу в Новій українській школі. Результати роботи конференції представлені у понад 80 доповідях, які будуть опубліковані у збірнику наукових праць.
Дякуємо всім, хто долучився до роботи конференції й сподіваємось на подальшу співпрацю.
Програма конференції |
|