Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Про проведення «Фестивалю учнівських та студентських проєктів з хімії» у 2025 навчальному році

Бер 25
11

Повідомляємо, що з метою створення умов для виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу молоді, розвитку здібностей і логічного мислення учнів і студентів, активізації творчої діяльності вчителів, популяризації оригінальних хімічних ідей та методів навчання хімії Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка на базі кафедри хімії та методики викладання хімії і Полтавською академією неперервної освіти ім. М. В. Остроградського за підтримки Міністерства освіти України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у квітні 2025 року в режимі онлайн буде проведено «Фестиваль учнівських та студентських проєктів з хімії».

 

Направляємо для ознайомлення та використання у роботі інформацію про форми та умови участі, форму заявки для участі та шаблон для оформлення паспорту проєкту (додатки 1-3).

 

До участі у фестивалі запрошуються керівники проєктів - вчителі/викладачі хімії закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої і вищої освіти та учні/студенти, які будуть представляти підготовлені проєкти. Для участі у фестивалі необхідно до 11 квітня зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmOSqXNLkX2pOecSRuDcdOHhyhPxOQPAk_z0OxljrmNeymIA/viewform,   завантаживши у форму заявку (додаток 2) та паспорт проєкту (додаток 3). Після реєстрації, на електронну пошту учасника надійде лист, де буде вказана дата проведення та посилання на підключення до участі у заході.

 

 Учителі/викладачі, учні/студенти, які особисто братимуть активну участь у роботі фестивалю, отримають сертифікати.

 

Завантажити додатки