 25 травня 2026 року відбулася друга менторська сесія «Профорієнтаційні екскурсії: навчаємось навзаєм», яка об’єднала кар’єрних радників і кар’єрних координаторів із 15 територіальних громад Волинської області.
Головною темою зустрічі стала організація ефективних профорієнтаційних екскурсій для молоді. Учасники детально обговорили, як зробити такі візити на підприємства максимально пізнавальними і практичними.
Особливу увагу приділили забезпеченню рівних можливостей для всіх здобувачів освіти. Під час майстерки з інклюзії присутні розібрали філософію Універсального дизайну в навчанні (UDL), яка допомагає усувати фізичні та психологічні бар᾿єри під час вибору майбутньої професії. Кар’єрні радники і координатори закріпили теорію на практиці, спільно опрацювавши реальні кейси щодо подолання викликів, із якими стикаються учні в класах.
На завершення сесії учасники визначили подальші кроки спільнодії. Попереду на громади Волині чекає проведення місцевих Форумів успішних практик «Освіта, влада, бізнес: синергія заради майбутнього», фіналізація звітності, регіональна підсумкова діалогова сесія стейкхолдерів профорієнтаційної роботи в межах участі в національному пілотуванні та підготовка до впровадження у школах профорієнтаційного курсу за вибором «Професії».
Робота триває - громади впевнено рухаються вперед заради свідомого майбутнього волинської молоді!
#DECIDE #Профорієнтаційніекскурсії #Універсальнийдизайн #Партнерство #Інклюзія #Менторство
|