Сьогодні:
Код успіху волинських освітян: у ВІППО нагородили переможців конкурсу «Учитель року – 2026» |
Тра 26
26 |
![]() 26 травня 2026 року в актовій залі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася урочиста церемонія нагородження учасників обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2026». Захід відкрив директор ВІППО, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти Петро Степанович Олешко. До свята долучилися працівники ВІППО, представники територіальних громад, керівники органів управління освітою області, директори та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників, а також керівники закладів освіти та педагоги Волині.
Зала розквітла яскравими барвами, адже більшість учасників підтримали пропозицію одягнути вишиванки. На екрані також продемонстрували «Хмару слів», сформовану зі слів самих конкурсантів, де найбільшими стали поняття «Любов, Мудрість, Віра, Стійкість», що визначили спільний «Код Успіху» волинських педагогів. Для вітального слова та вручення перших відзнак на сцену запросили Юрія Петровича Поліщука. Почесними грамотами Волинської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, забезпечення високого рівня підготовки учнів, І місце в обласному турі та результативну участь у заключному турі конкурсу нагороджені: - Кавюк Олена Юріївна - вчитель англійської мови Володимирської гімназії № 3; - Костюченко Олена Сергіївна - вчитель суспільних дисциплін Луцького ліцею № 11.
За реалізацію державної політики у сфері реформування освіти Почесні грамоти Волинської обласної ради отримали представники ВІППО: Валентина Василівна Вітюк, Ірина Ігорівна Олевська та Ірина Григорівна Ураєва. Наступні нагороди вручала Наталія Василівна Матвіюк. Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації за зайняте І місце в обласному турі та участь у заключному етапі конкурсу нагороджені: - Луцюк Марія Степанівна - вчитель початкових класів Луцького ліцею № 21 імені Михайла Кравчука; - Семенова-Сусь Ольга Олександрівна - вчитель математики Луцького ліцею № 2. Почесними грамотами Волинської ОДА також відзначили методистів та науковців інституту: Ларису Мілетіївну Никитюк, Світлану Василівну Папіж та Тетяну Володимирівну Трачук. Окремо було відзначено гостинність закладів освіти міста Луцька, які стали надійною базою для конкурсу, про що у виступі зазначив Віталій Олексійович Бондар.
Під час заходу грамотами та Почесними грамотами управління освіти і науки Волинської ОДА з грошовими преміями нагородили переможців, лауреатів та учасників у чотирьох конкурсних номінаціях: Номінація «Громадянська освіта» Учасників та членів журі вітала завідувач відділу гуманітарних дисциплін ВІППО Ірина Ігорівна Олевська, а нагороди вручала Наталія Василівна Матвіюк. Переможець: Костюченко Олена Сергіївна (Луцький ліцей № 11). Лауреат (2 місце): Данилюк Тетяна Ігорівна (Ветлівський ліцей Любешівської селищної ради). Лауреат (3 місце): Гулюк Ігор Юрійович (Луцька загальноосвітня школа № 13). Учасники обласного туру: Жичук Світлана Анатоліївна (Луцький ліцей № 10), Кривдік Григорій Васильович (Любомльський ліцей № 2), Куцик Аліна Юріївна (Видертський ліцей Камінь-Каширської міської ради).
Номінація «Математика» Вітальне слово виголосила кандидат педагогічних наук, доцент кафедра методик навчання та освітніх технологій Тетяна Володимирівна Трачук, а нагороди вручив Василь Григорович Грановський. Переможець: Семенова-Сусь Ольга Олександрівна (Луцький ліцей № 2). Лауреат (2 місце): Ференц Ірина Леонідівна (Луцький ліцей № 9). Лауреат (3 місце): Кошла Олена Ігорівна (Луцький ліцей № 27). Учасники обласного туру: Івасечко Тарас Богданович (Горохівський ліцей № 2), Касперська Світлана Олександрівна (Луцький ліцей № 5), Киричук Марина Вікторівна (Нововолинський ліцей № 6), Костюк Катерина Іванівна (Любомльський ліцей № 3), Мацюк Дар’я Андріївна (Луцький ліцей № 15), Томчук Марія Степанівна (Старогутівський опорний ліцей Старовижівської селищної ради).
Номінація «Англійська мова» Педагогів вітала методист Ірина Григорівна Ураєва, а вручення відзнак провів директор департаменту освіти міста Луцька Віталій Олексійович Бондар. Переможець: Кавюк Олена Юріївна (Володимирська гімназія № 3). Лауреат (2 місце): Ворон Юлія Дмитрівна (Луцький ліцей № 2 Луцької міської ради). Лауреат (3 місце): Капустинська Ірина Валеріївна (Горохівський ліцей № 2). Учасники обласного туру: Богдан Катерина Володимирівна (Луцька ЗОШ № 13), Данилюк Наталія Григорівна (Ліцей № 1 селища Іваничі), Дубенчук Алла Борисівна (Луцький ліцей № 27), Касянчук Ірина Анатоліївна (Нововолинський ліцей № 8), Масон Юлія Анатоліївна (Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука), Панчишин Олександр Ігорович (Луцький ліцей № 5), Рокун Ірина Анатоліївна (Боратинський ліцей), Трофімчук Альона Сергіївна (Луцький ліцей № 23), Шелепун Дарина Василівна (Луцький ліцей № 19).
Номінація «Початкова освіта» Учасників підтримували методисти Лариса Мілетіївну Никитюк та Світлана Василівна Папіж, а нагороджував директор ВІППО Петро Степанович Олешко. Переможець: Луцюк Марія Степанівна (Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука). Лауреат (2 місце): Бєляєва Тетяна Леонідівна (Луцький ліцей № 27). Лауреати (3 місце): Чаплицький Валерій Васильович (Підгайцівський ліцей) та Гриненко Катерина Андріївна (Луцький ліцей № 9). Учасники обласного туру: Гах Яна Олегівна, Загорська Вікторія Анатоліївна, Калапуша Анна Борисівна, Конончук Ольга Леонідівна, Люлько Людмила Георгіївна, Поліщук Ольга Павлівна, Семенюк Оксана Володимирівна, Цаль Лариса Олегівна, Баранчук Тетяна Володимирівна, Бобак Елла Леонідівна, Возняк Наталія Леонідівна, Макарук Наталія Василівна, Мигдаль Оксана Володимирівна, Оніщук Світлана Григорівна, Онопрейчук Олена Володимирівна, Плисюк Наталія Василівна, Риженкова Ірина Василівна, Стернічук Світлана Володимирівна, Яриніч Юлія Степанівна. За створення належних умов для проведення першого туру змагань грамотами управління освіти і науки Волинської ОДА відзначені: Педагогічні колективи Луцьких ліцеїв № 22 (директор Лариса Віталіївна Кучер), № 21 імені Михайла Кравчука (директор Ярослав Юрійович Волинець), № 18 (директор Сергій Андрійович Скороход) та № 14 імені Василя Сухомлинського (директор Марія Миколаївна Кардаш); Колектив Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Луцька (директор Світлана Вікторівна Куляк); Колектив Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти (директор Петро Олешко). Подяками директора ВІППО за професіоналізм та об’єктивне оцінювання були нагороджені члени журі: Оксана Петрівна Муляр, Світлана Анатоліївна Бруча, Людмила Петрівна Махун, Анастасія Анатоліївна Букарева, Оксана Володимирівна Вовк, Тетяна Леонідівна Мельничук, Світлана Вікторівна Трофимчук, Інна Феодосіївна Грубізна, Світлана Петрівна Петрук та Людмила Миколаївна Шуст. Урочиста подія супроводжувалася щирими відеовітаннями від учнів волинських шкіл та завершилася яскравою святковою програмою музичних номерів. Цьогорічний марафон професійної майстерності офіційно став історією, відкриваючи шлях для майбутніх лідерів майбутнього конкурсу - «Учитель року - 2027»!
Більше світлин за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/17YBbgid_XDWiGsDN_sEQOYLnX8ucqrYw?usp=sharing
|
|